Get Adobe Flash player

O firmie

oferta

Firma DANKAN Sp. z o.o. powstała w listopadzie 1994 roku.

Pierwszymi właścicielami byli: duńska firma zajmująca się eksploatacją sieci kanalizacyjnych w Danii oraz prywatna osoba z Polski. Obecnie 90% udziałów w firmie posiadają obywatele RP a 10% obywatel Danii.

Prace rozpoczęliśmy od czyszczenia sieci sanitarnej dla PWiK –ów. W późniejszych latach rozszerzyliśmy działalność również na sieci deszczowe. Prace od początku do dnia dzisiejszego wykonujemy na terenie całej Polski.

Firmą od początku jej istnienia kieruje mgr inż. Mirosława Buchlovská, która posiada dyplom Inżynierii Środowiska Politechniki Gdańskiej, uprawnienia w zakresie projektowania oraz nadzoru budowy i remontów sieci wodno-kanalizacyjnych.

Ponadto zatrudniamy 19 oddanych i doskonale wypełniających swoje obowiązki pracowników. Szczycimy się niezwykle niskim wskaźnikiem fluktuacji, który bardzo rzadko występuje w tego typu przedsiębiorstwach (aż 79% naszych pracowników jest z nami od co najmniej 3 lat!).

Posiadamy 10 pojazdów w tym dwufunkcyjne do czyszczenia wpustów i sieci kanalizacyjnej oraz kamerę do inspekcji TV kanałów. Na dzień dzisiejszy posiadamy około 40 najróżniejszych dysz co pozwala nam na usuwanie wszelkiego rodzaju osadu i korzeni z sieci.

Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2001.


Nasi najważniejsi kontrahenci:
Urzędy Miast, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz podmioty gospodarcze.

Eksploatowaliśmy sieci kanalizacyjne w :
Barcinie, Będzinie, Bydgoszczy, Ciechanowie, Gostyninie, Gdyni, Kruszwicy, Mławie, Łowiczu, Rumi, Rypinie, Raciborzu, Ozorkowie, Sopocie, Trzemesznie.
firma

kontakt

an image
"DANKAN" Sp. z o.o.
88-100 Inowrocław
ul. Metalowców 7
E-mail: dankan@data.pl

Tel: (52) 357 49 56
Tel: (52) 356 19 96
Fax: (52) 356 19 97
Kom: 602 74 35 17