O Nas

O NAS

Dankan Sp. z o.o.

Spółka Dankan istnieje na rynku od 1994 r.

Specjalizujemy się w kompleksowej eksploatacji i utrzymaniu zamkniętych i otwartych systemów kanalizacji deszczowej, realizując zlecenia stałe i doraźne.

Dysponujemy doświadczonym, profesjonalnym zespołem pracowników. Specjalistycznymi, dwufunkcyjnymi pojazdami ssąco – płuczącymi marki Mercedes Benz o pojemności od 6  do 12 m3 wraz ze sprzętem do wysokociśnieniowego (do 6000 l/min) czyszczenia, płukania i udrażniania instalacji kanalizacyjnych oraz samojezdną kamerą inspekcji TV.

Posiadamy odpowiednie zezwolenia i decyzje administracyjne, w tym na przewozy drogowe w kraju, odbiór i transport odpadów oraz wpis do krajowej Bazy Danych o Odpadach.

Prezes Zarządu

Piotr Trojanowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (HR) i Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

Praktyk organizacji i zarządzania. Autor strategii i programu restrukturyzacji w sektorze publicznym. Od 15 lat w branży komunalnej, początkowo jako przewodniczący rady nadzorczej, a następnie prezes zarządu spółki komunalnej.

Propagator idei społecznej odpowiedzialności biznesu i zarządzania opartego na zasadach, łączącego cele ekonomiczne z celami społecznymi (entuzjasta i propagator zarządzania partnerskiego i otwartego inspirowanego modelem humanistycznego zarządzania XXI w. bez „kija i marchewki” prof. Andrzeja Bliklego).

Fascynuje go miasto, jako miejsce dobrego życia i pracy, sprawnie realizujące usługi publiczne i organizujące przestrzeń publiczną w sposób zrównoważony w oparciu o partycypację społeczną.

Wolny czas poświęca na lektury, turystykę i sport (rower, jazda konna, żeglarstwo, narciarstwo), trenuje i prowadzi zajęcia rodowej okinawskiej sztuki ochrony życia (Okinawan Kempo).